Loading...
طراحی و توسعه وب سایت ۱۳۹۷/۲/۱۶ ۱۳:۴۸:۵۷

اگر شما وب سایت ندارید و یا وب سایتی دارید که برای کسب و کار شما سفارشی سازی و بهینه نشده است، در حال از دست دادن بازار بزرگ بالقوه ای هستید. در دنیای مدرن امروز، صرف نظر از نوع کسب و کار شما، نداشتن یک وب سایت یا داشتن یک سایت خارج از رده، اغلب باعث بروز اولین تصور بد در ذهن مشتریان شما می شود.
از سال ۲۰۱۶ ، بامدیران وب سایت هایی جذاب ، تاثیر گذار و  سفارشی متناسب با مشخصات دقیق مشتری ارائه داده است. در اینجا تنها به برخی از دستاورد ها و ویژگی های توسعه ی وب بامدیران اشاره می کنیم

دنیای وب در ایران ، هر ماه چه آماری را تجربه میکند ؟

۰

جستجو در هر ماه در ایران اتفاق می افتد واین عدد به  بیش از ۱۰۰ میلیارد در سراسر جهان می رسد.

۰%

از مصرف کنندگان ایرانی به صورت آنلاین درباره محصولات و خدمات تحقیق می کنند

۰%

کاربران ایرانی از طریق موبایل وارد شبکه جهانی وب میشوند

۰%

از مصرف کنندگان ایرانی به نوعی از خدمات خرید و پرداخت آنلاین استفاده میکنند

طراحی و توسعه وب سایت در بامدیران با چه ویژگی هایی همراه است ؟

طراحی وب سایت
  • طراحی وب سفارشی

بامدیران سایتی جذاب ، آسان در استفاده ، بهینه سازی شده و سازگار با تلفن همراه برای شما ایجاد می کند ، این وب سایت بازدیدکنندگان شما را به مشتریان شما تبدیل کرده و در طول زمان رشد کسب و کار شما را به ارمغان می آورد

  • سازگار با تلفن همراه ( طراحی واکنشی) 

۸۰ درصد از فعالیت های اینترنتی در ایران از دستگاه های تلفن همراه حاصل می شود و حدود نیمی از کل ترافیک اینترنت از طریق برنامه های تلفن همراه جریان می یابد. ما سایتی برای شما طراحی خواهیم کرد که در هر اندازه صفحه نمایش عالی و جذاب به نظر می رسد.

  • وب سایت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو 

سایت هایی که از ابتدا با نگاهی همیشگی بر سئو طراحی میشوند

  • ایجاد ارتباطی شفاف 

پیام های سازمان خود را با اطلاعاتی دقیق و گویا در مورد محصولات، خدمات و فرهنگ شرکتتان به نمایش بگذارید.

  • محرک هدایت کنندگی 

جذب ترافیک از طریق بهینه سازی موتور جستجو و استفاده از متد طراحی متمرکز و پیشرفته تجربه کاربری جهت تحریک بازدید کنندگان برای سیاحت در سایت شما

  • دعوت از مخاطبین به شیوه ای گیرا

، کمک به بازدید کننده جهت تماس با شما و پیدا کردن اطلاعات تماس، مکان ها، و مسیرهای راهنمای شما

  • قابلیت های پیشرفته مانند تجارت الکترونیک

محتوای محافظت شده با رمز عبور، انجمن ها، ثبت نام رویدادها، و غیره. هر چه را که نام ببرید، ما توانایی ساختنش را داریم.

  • وبلاگ نویسی و بازاریابی محتوا از طریق محتوای عالی نگارش شده برای وب سایت شما

، به ایجاد برند و جذب ترافیک کمک می کند. سازمان هایی که از طریق وبلاگشان جذب مخاطب می کنند، اجتماعی تر بوده و درآمد بیشتری دارند.

۴ کلید برای طراحی برتر وب در بامدیران

سالها تجربه ما در طراحی و توسعه وب سایت به ما آموخته است که برای ساختن وب سایتی برتر برای مشتریانمان که آنها را بالاتر از رقبا قرار دهد، ما به هر یک از مواد زیر نیاز داریم

ui design

جاذبه بصری

فقط یک شانس برای ایجاد تاثیر بزرگ برای اولین بار دارید. بازدید کنندگان سایت شما زمانی که سایتتان را برای اولین بار مشاهده می کنند چه می گویند ؟ مخاطبین وقتی وب سایت شما را می بینند، تصمیم گیری های فوری درباره اعتبار شرکت شما، نام تجاری یا محصولات شما انجام می دهند.

راحتی در استفاده

اگر سایت شما به راحتی قابل هدایت نیست و محتوای ارزشمند شما به راحتی قابل شناسایی نیست، کاربران شما به جاهای دیگر می روند. ما تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا سایت هایی را طراحی کرده و توسعه دهیم که به صورت بصری، ساده و سهولت در استفاده داشته باشند ما می خواهیم کاربرانمان احساس کنند که همه چیز درست در جایی که انتظار دارند، هست.

مدیریت محتوی

سرمایه گذاری در یک سایت زیبا و غفلت از محتوا مانند خرید یک ماشین فوق العاده بدون موتور است. یک وب سایت برتر دارای محتوای واضح ، دقیق و در حد کفایت است. ما با مشتریانمان همکاری و همفکری میکنیم تا اطمینان حاصل نماییم که محتوای سایت آنها به خوبی نوشته شده است، برای موتور جستجو بهینه سازی شده و با اهداف کسب و کار مشتری در نظر گرفته شده است.

تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان

ما در همان ابتدای فرآیند برنامه ریزی تعیین می کنیم که چه تاکتیکی برای وب سایت شما عملی به نظر می رسد. این تاکتیک ممکن است ارسال یک فرم هدایت، تماس تلفنی و یا خرید یک محصول باشد. سپس ما این هدف را برای کل فرآیند از طراحی تا برنامه نویسی و نوشتن مطالب در ذهن نگه می داریم. ما می خواهیم وب سایت شما ابزار اصلی برای رشد در شرکت شما باشد.