Loading...
مدیریت شهرت سازمانی ۱۳۹۷/۲/۱۶ ۲:۴۱:۴۵

آیا می‌دانستید کسب و کار و برندهایی که در وب‌سایت‌هایی مانند گوگل کمتر از سه ستاره دریافت می‌‌کنند و یا  در شبکه های اجتماعی کامنت های منفی زیادی متوجه آن ها می شود در معرض خطر از دست دادن ۸۶ درصد از شانس موفقیتشان هستند؟ مدیریت شهرت آنلاین بخشی از بازاریابی دیجیتال می‌باشد که باید جدی گرفته شود. متاسفانه، فقط یک مشتری ناراضی کافی است تا تاثیر بدی بر وجهۀ آنلاین برند شما بگذارد.

بامدیران شهرت آنلاین شما را مدیریت ، اصلاح و ترمیم می‌کند

اگر شما مالک یک کسب و کار هستید و یا آن را مدیریت و کنترل می‌کنید، این احتمال وجود دارد که از یک مشتری ناراضی نقد منفی دریافت کنید. حتی خوش‌نام‌ترین کسب و کارها نیز هرزگاهی با مشتریان ناراضی مواجه می‌شوند. اگرچه حل و فصل آن برای کسب و کارهای موفق چندان دشوار نمی‌باشد، اما تاثیری که حتی فقط یک نقد منفی می‌تواند بر وجهۀ آنلاین کسب و کار داشته باشد، حیرت آور است.

اگر به صورت آنلاین یک نقد منفی دریافت کرده‌اید، فرقی هم ندارد که درست بوده یا شایعه، ممکن است برای شما آزاردهنده و نگران‌کننده باشد و حتی ممکن است احساس کنید به شما حمله شده و قدرتی ندارید. اما اگر با یک شرکت خوش‌نام در زمینۀ مسائل آنلاین همکاری کنید، برای مواجهه با نقدهای منفی برنامه خواهید داشت.

بامدیران از راه‌های زیر می‌تواند به مدیریت وجهۀ آنلاین شما کمک کند:

بازاریابی شهرت آنلاین

بازاریابی شهرت آنلاین شامل ارتقای محتوای مثبت و مطلوب می‌شود و همچنین کنترل محتوا و اطلاعاتی که در دسترس اجتماعات آنلاین است را در بر می‌گیرد. ارتقای محتوای مطلوب به کسب و کار اجازه می‌دهد تا وضعیت خود را به شکلی شفاف کنترل کند.

مدیریت شهرت آنلاین

همچنین تیم ما یک فرآیند و سیستم خودکار را می‌سازد و اجرایی می‌کند تا مشوق نقدهای مثبت جدید باشد. سیستم‌های ما صادقانه و حقیقی هستند؛ ما به نقدهای پولی اعتقاد نداریم.

ترمیم شهرت آنلاین

تیم بازاریابی و متخصصین شهرت آنلاین ما می‌توانند در ترمیم و تسکین آسیب‌هایی که توسط نقدهای منفی به شما وارد شده است، کمک کنند. ما بر روی نقد و ریشۀ آن تحقیق و بررسی می‌کنیم و طرحی برای اصلاح آن مشکل‌ها فراهم می‌آوریم.

نظارت بر شهرت آنلاین

شرکت بازاریابی بامدیران از طرف شما برنامه‌ای به کار می‌گیرد تا در مورد نقدهای مثبت و منفی  هشیار باشید و بر آن‌ها نظارت کنید. بنابراین همیشه می‌دانید که وجهۀ آنلاین شما چه وضعیتی دارد.

یک شرکت ORM  اهداف را تحقق می‌بخشد

شهرت آنلاین کسب و کار شما مهم است، بنابراین لازم است که شما با یک شرکت مدیریت وجهۀ آنلاین کار کنید؛ شرکتی که متعهد است تا تغییری ایجاد کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، همین امروز با ما تماس بگیرید.